Професійна серія для догляду за волоссям Joc Care і лікувальна серія для волосся Joc Cure від Barex Italiana – ваше волосся завжди прекрасне.

Думаємо, що у світі мало знайдеться людей, яким мало цікаво, як вони виглядають. На жаль, у світі, так само мало людей, у яких не виникають проблеми з волоссям і шкірою голови. Сучасний ритм життя, стреси, часте використання неякісної косметики для волосся і інші проблеми, дуже часто відбиваються на стані людського організму і зокрема на його волоссі. Лупа, свербіж, випадання волосся, кінчики, що січуться, огидний стан волосся і шкіри голови після хімічної дії на них(фарбування, хімічна завивка, часте використання термічних приладів).

Barex Italiana створила, а тепер оновила і удосконалила чудову серію Joc, яка включає дві підсерії :

  • Joc Care – професійний відхід за різними типами волосся і шкірою голови
  • Joc Cure – професійна трихологическая лінія для лікування волосся і шкіри голови.

Косметика для волосся Joc від Barex Italiana – це неймовірно ефективна серія, збагачена 25 натуральними оліями і екстрактами.

Joc Care – прекрасна серія для якісного догляду за волоссям. У цій серії ви знайдете повні комплекси по догляду за сухим, в'юнким, жорстким і неслухняним, пошкодженим волоссям, а також засоби для щоденного застосування.

Joc Cure – дійсно працююча серія для вирішення проблем пов'язаного з випаданням волосся і лупи і проблем, пов'язаних з шкірою голови В серії Joc Cure, Представлений цілий раю продуктів, націлених на рішення таких проблем, як випадання волосся, лупу, а також засоби для нормалізації жирності шкіри голови і чутливої шкіри голови.

Ви можете купити шампуні, маски, флюїди і сироватки для волосся, яке поза сумнівом в максимально короткі терміни вирішить ваш проблеми з волоссям. Так, косметика для волосся Joc, коштує трохи дорожче за подібну косметику класом нижче, але вона безперечно, коштує кожної копійки, вкладеної в неї і відповідно в красу вашого волосся. Замовити ті або інші косметичні засоби Joc Care і Joc Cure за порівняно низькою ціною пропонує інтернет-магазин "КосмоТочка". На сайті ви знайдете великий вибір засобів, доставка яких можлива у будь-яке з міст України. Вартість пересилки з Києва в Одесу, Дніпропетровськ, Харків і інші регіони країни залежить від розцінок перевізника.