Бажання
Добавьте товары в желания
Виключно Якісна Косметика
0
Мій кошик

ING Professional

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

ING Professional - молодий італійський бренд косметики для салонів краси.

Робиться поблизу Мілану - світової столиці моди, що дуже вплинуло на позицинирование і місію бренду - створювати модні тенденції стилю.

Бренд на світовому ринку представлений з 2008 року і вже визнаний престижною салонною маркою у багатьох країнах світу. Спеціалізація бренду - крем-краски для волосся, а також все, що необхідно для ідеального догляду за волоссям і модного стайлинга.

Ми не йдемо за модою, ми її створюємо!

Інновації у виробництві

Продукти ING Professional розробляються в спеціальній лабораторії компанії кращими італійськими фахівцями. Співробітники лабораторії постійно проводять незалежні дослідження, щоб поліпшити продукти відповідно до останніх наукових розробок, максимально спростити використання продуктів і зробити склад засобів натуральнішим. Науковий підхід до виробництва косметики робить  ING надійною і динамічною торговою маркою.

Гарантія якості

Кожен продукт ING Professional на заводі проходить тестування рівня рН і в'язкість. Перед випуском партій засобу перевіряються на мікробіологічні показники і проходять серйозний дерматологічний контроль. Крім того, фарби для волосся тестуються на натуральному волоссі, щоб забезпечити споживачам упевненість в чудовому результаті.  Усе це гарантує безпеку використання і неперевершену якість кожного продукту ING Professional.

Турбота про здоров'я

Ми піклуємося про здоров'я наших споживачів, тому випускаємо професійні засоби з щадною дією на волосся. У складі засобів ING Professional немає парабенов, а в забарвлюючих засобах мінімум аміаку.

Також важливо, що наші лаки для волосся не містять газу, вони безпечні для дихальних шляхів. Особливо важливо це для професіоналів, яким доводиться постійно знаходитися в приміщеннях, де розпилюються такі засоби.

Система символів

ING Professional розробив для зручної орієнтації у властивостях продуктів фантастичну систему символів. Щоб зрозуміти, для чого використовується продукт, не треба читати склад і консультуватися з майстром. Графічні символи, які є на кожній упаковці засобів ING, візуально пояснюють, який результат дасть використання того або іншого засобу.

Фруктові кислоти і стовбурові клітини

Усі засоби ING Professional містять в складі натуральні фруктові кислоти. Вони здатні щодня відновлювати волосся, на яке негативно впливає довкілля, термічні засоби для укладання і інші чинники.  

Набор для шокового відновлення волосся з рослинними стовбуровими клітинами від ING Professional - унікальний засіб на ринку України. Воно здатне швидко реконструювати пошкоджене волосся і повернути їм блиск і красу. А головне, таку реконструкцію легко робити вдома!

Розгорнути
Вгору